2019 - 2020

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Lido Soccer 2019 - 2020 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑ - ΤΜΗΜΑ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ LIDO SOCCER  2019 - 2020 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑ - ΤΜΗΜΑ

Α/Α

ΗΛΙΚΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ

ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

1

 

Α2 ΕΠΣΗ

ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΝΤΟ

ΔΕ – ΤΡ – ΠΕ - ΠΑ

19:00 – 20:30

11 χ 11

ΔΑΥΙΔ

2

 

Β1 ΕΠΣΗ

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΕ-ΠΑ 19:00 - 20:30

ΤΡ -ΠΕ 15:30 - 17:00

11 χ 11

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

3

2005

ΠΑΙΔΕΣ

Α1 ( Κ15)

ΤΡ – ΠΕ - ΠΑ

15:30 - 17:00

11 χ 11

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

4

2004/05

Α4 ΠΡΟ

ΤΡ – ΠΕ - ΠΑ

18:00 – 19:00

11 χ 11

ΔΑΥΙΔ

5

2006

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

Β1 (Κ14)

ΔΕ - ΤΕ - ΠΑ

16:30 - 18:00

11 χ 11

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

6

2007

Β2 ( Κ13)

ΔΕ - ΤΕ - ΠΑ

16:30 - 18:00

11 χ 11

ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ

7

2006/07

Β3 ΠΡΟ

ΤΡ – ΠΕ

16:30 – 18:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧ.

ΠΑ

18:00 - 19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧ.

8

2006/07

Β5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕ - ΤΕ

18:00  –  19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΣΑ

10:00  - 11:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

9

2006/07

Β6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡ – ΠΕ

18:00 – 19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ

ΣΑ

10:00 – 11:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ

10

2008

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Γ1 (Κ12)

ΔΕ – ΤΕ - ΠΑ

15:30 - 17:00

Νο.1

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

11

2009

Γ2 (Κ11)

ΔΕ - ΤΕ - ΠΑ

15:30 - 17:00

Νο.2

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

12

2008

Γ3 ΠΡΟ

ΤΡ – ΠΕ

16:30 – 18:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΠΑ

18:00 - 19:00

Νο.1

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

13

2009

Γ4 ΠΡΟ

ΤΡ – ΠΕ

16:30 – 18:00

Νο.2

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

ΠΑ

18:00 - 19:00

Νο.1

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

14

2008/09

Γ5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕ - ΤΕ

18:00  –  19:00

Νο.2

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ / ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧ.

ΣΑ

10:00  - 11:00

Νο.2

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ / ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧ.

15

2008/09

Γ6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡ – ΠΕ

18:00 – 19:00

Νο.2

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ / ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧ.

ΣΑ

10:00 – 11:00

Νο.2

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ / ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧ.

16

2010

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Δ1/Δ3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ/ΠΡΟ

ΤΡ - ΠΕ - ΠΑ

16:30 - 18:00

Νο.1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΔΙΑΚΑΚΗΣ

17

2011

Δ2/ Δ4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ/ΠΡΟ

ΔΕ – ΤΕ - ΠΑ

17:00 - 18:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ/ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18

2010/11

Δ5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕ – ΤΕ

18:00 – 19:00

Νο.1

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ/ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

ΣΑ (ΠΑ)

11:00 – 12:00 (18:00 – 19:00)

Νο.1

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ/ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

19

2010/11

Δ6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡ – ΠΕ

18:00 – 19:00

Νο.1

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ/ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

ΣΑ (ΠΑ)

11:00 – 12:00 (18:00 – 19:00)

Νο.1

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ/ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

20

2012

ΜΙΝΙ

Ε1/Ε2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ/ΠΡΟ

ΤΡ - ΠΕ - ΠΑ

17:00 - 18:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ/ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

21

2012/2013/2014

Ε3 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕ – ΤΕ

18:00 – 19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ /ΔΙΑΚΑΚΗΣ/ΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

ΣΑ (ΠΑ)

11:00 – 12:00 (18:00 – 19:00)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ /ΔΙΑΚΑΚΗΣ/ΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

22

2012/2013/2014

Ε4 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡ – ΠΕ

18:00 – 19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ /ΔΙΑΚΑΚΗΣ/ΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

ΣΑ (ΠΑ)

11:00 – 12:00 (18:00 – 19:00)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ /ΔΙΑΚΑΚΗΣ/ΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

23

2010/2011

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΗΣ

Β1 & Β2 (Κ13 - Κ12)

 

 

 

 

24

2007/2009

Γ1 & Γ2 (Κ11 - Κ10)

 

 

 

 

25

2004/2005/2006

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ

Α1 & Α2 & Α3 & Β1

 

 

 

 

26

2007/2008

Β2 & Γ1

 

 

 

 

27

ΔΟΞΑ

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 

 

 

28

2009/2010

Γ4 & Δ1

 

 

 

 

29

2011/2009

Δ2 & Γ2

 

 

 

 

30

2006/2007/2008

Β3 & Γ3

 

 

 

 

31

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Β5-Β6-Γ5-Γ6-Δ5-Δ6-Ε3-Ε4