Στατικό

Τελευταία ενημέρωση 08/07/2018

1ος

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

VODKA JUNIOR

4 - 9

8 - 9

RECITAL

ENVY

ΟΡΙΣΜΟΣ

8 - 9

ΘΕΡΙΣΟΣ

BLACK OUT CAFÉ

ΟΡΙΣΜΟΣ

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

9 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 18/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

RECITAL

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

6 - 1

9 - 10

VODKA JUNIOR

ΘΕΡΙΣΟΣ

10 - 3

8 - 9

ENVY

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 4

8 - 9

ΟΛΥΜΠΟΣ

BLACK OUT CAFÉ

10 - 8

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΔΕΥΤΕΡΑ 25/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 0 α.α

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

RECITAL

6 - 5

7 - 8

ΟΛΥΜΠΟΣ

VODKA JUNIOR

7 - 9

9 - 10

BLACK OUT CAFÉ

ENVY

3 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  2/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΟΡΙΣΜΟΣ

10 - 11

ΘΕΡΙΣΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

0 - 3 α.α

8 - 9

RECITAL

BLACK OUT CAFÉ

1 - 4

9 - 10

VODKA JUNIOR

ENVY

9 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

RECITAL

ENVY

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/7

11 - 12

ΘΕΡΙΣΟΣ

BLACK OUT CAFÉ

0 - 3 α.α

11 - 12

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/7

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  16/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΟΣ

 

8 - 9

BLACK OUT CAFÉ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

 

10 - 11

ENVY

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 0 α.α

7 - 8

VODKA JUNIOR

RECITAL

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 23/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

BLACK OUT CAFÉ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

 

8 - 9

ΟΛΥΜΠΟΣ

ENVY

 

7 - 8

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

VODKA JUNIOR

 

9 - 10

ΘΕΡΙΣΟΣ

RECITAL

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  6/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ENVY

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

 

9 - 10

VODKA JUNIOR

BLACK OUT CAFÉ

 

8 - 9

RECITAL

ΟΛΥΜΠΟΣ

 

11 - 12

ΘΕΡΙΣΟΣ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

2ος

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  12 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΤΗΕ HORIAT

ΑΕΤΟΙ

ΟΡΙΣΜΟΣ

10 - 11

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1 - 2

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

5 - 4

9 - 10

TRAVAJAX

DISS BARBERS

ΟΡΙΣΜΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 19/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΤΗΕ HORIAT

4 - 3

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

BEERΑΤΕΣ

7 - 3

 

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

TRAVAJAX

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

DISS BARBERS

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

11 - 4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  26/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΤΗΕ HORIAT

BEERΑΤΕΣ

4 - 6

9 - 10

TRAVAJAX

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

3 - 6

10 - 11

DISS BARBERS

ΑΕΤΟΙ

6 - 2

10 - 11

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  3/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

TRAVAJAX

ΤΗΕ HORIAT

3 - 0 α.α

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

DISS BARBERS

6 - 10

 

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΤΗ 10/7

9 - 10

TRAVAJAX

DISS BARBERS

ΤΡΙΤΗ 10/7

10 - 11

ΤΗΕ HORIAT

ΑΕΤΟΙ

ΤΡΙΤΗ 10/7

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΤΡΙΤΗ  17/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΤΗΕ HORIAT

DISS BARBERS

 

9 - 10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

TRAVAJAX

 

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

BEERΑΤΕΣ

 

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 24/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΗΕ HORIAT

 

10 - 11

DISS BARBERS

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

10 - 11

TRAVAJAX

ΑΕΤΟΙ

 

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  7/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΗΕ HORIAT

 

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

DISS BARBERS

 

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

TRAVAJAX

 

3ος

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  13 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

AZTECAS

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

6 - 2

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

7 - 3

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

5 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

AZTECAS

5 - 0

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

10 - 11

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΟΡΙΣΜΟΣ

7 - 8

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  27/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

AZTECAS

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 5

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

7 - 9

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  4/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

AZTECAS

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

3 - 4

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/7

9 - 10

AZTECAS

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/7

 

 

 

 

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  18/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

AZTECAS

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

 

10 - 11

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

 

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  25/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

AZTECAS

0 - 3 α.α

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

 

10 - 11

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

 

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 8/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

AZTECAS

 

7 - 8

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

 

10 - 11

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

 

4ος

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  13 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

KIMOLIA CAFÉ SNACK

FANT 4+4

13 - 8

10 - 11

SURVIVORS

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

6 - 4

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

2 - 5

11 - 12

KNOSSOS BEACH

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΙΝΤΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

SURVIVORS

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 7

10 - 11

FANT 4+4

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

4 - 5

11 - 12

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

KNOSSOS BEACH

ΑΝΑΒΟΛΗ

10 - 11

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  27/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΟΡΙΣΜΟΣ

10 - 11

KNOSSOS BEACH

SURVIVORS

3 - 8

11 - 12

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

FANT 4+4

2 - 10

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΟΡΙΣΜΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  4/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

KNOSSOS BEACH

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 6

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

0 - 3 α.α

11 - 12

SURVIVORS

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

11 - 12

FANT 4+4

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/7

11 - 12

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/7

10 - 11

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/7

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  18/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

 

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

KNOSSOS BEACH

 

11 - 12

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

3 - 6

11 - 12

FANT 4+4

SURVIVORS

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  25/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

KIMOLIA CAFÉ SNACK

 

10 - 11

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

 

11 - 12

KNOSSOS BEACH

FANT 4+4

 

9 - 10

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

SURVIVORS

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 8/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

KIMOLIA CAFÉ SNACK

 

10 - 11

FANT 4+4

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

 

11 - 12

SURVIVORS

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

 

11 - 12

KNOSSOS BEACH

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

 

5ος

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  14 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΙΝΤΟ

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

7 - 3

8 - 9

ΚΑΦΟΥΣΗ

LOCA JUNIORS

4 - 11

9 - 10

ΒΟΣΚΟΙ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΙΝΤΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 21/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΟΡΙΣΜΟΣ

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΟΡΙΣΜΟΣ

10 - 11

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΒΟΣΚΟΙ

3 - 0 α.α

7 - 8

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  28/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΚΑΦΟΥΣΗ

4 - 3

10 - 11

ΒΟΣΚΟΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

3 - 10

8 - 9

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

LOCA JUNIORS

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

0 - 3 α.α

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  5/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΒΟΣΚΟΙ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

7 - 6

11 - 12

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΠΕΜΠΤΗ 12/7

10 - 11

ΒΟΣΚΟΙ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΠΕΜΠΤΗ 12/7

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΠΕΜΠΤΗ 12/7

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  19/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

 

10 - 11

LOCA JUNIORS

ΒΟΣΚΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΚΑΦΟΥΣΗ

 

9 - 10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 26/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

LOCA JUNIORS

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

8 - 5

9 - 10

ΒΟΣΚΟΙ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

 

9 - 10

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

 

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

 

8 - 9

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΒΟΣΚΟΙ

 

 

Σε λίγες μέρες ξεκινάει στο αθλητικό κέντρο του Lido Soccer το 38ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8χ8. 

37ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ 8Χ8 - ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  PLAY OFF

 
 

Α/Α

 ΟΜΙΛΟΣ 1

 ΟΜΙΛΟΣ 2

 ΟΜΙΛΟΣ 3

 ΟΜΙΛΟΣ 4

 ΟΜΙΛΟΣ 5

 ΟΜΙΛΟΣ 6

 

1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

LOCA JUNIORS

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

 

2

RECITAL

THE BARONS F.C

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

FOUR TWENTY

 

3

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

FANTASTIC 4+4

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

4

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ENVY

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

 

5

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

TRAVAJAX

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΑΕΤΟΙ 2006

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

 

6

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 32

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

9 - 10

Νο.1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

3 - 3 ( 2 - 1 πεν)

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

9 - 10

Νο.1

LOCA JUNIORS

ΑΕΤΟΙ 2006

7 - 3

LOCA JUNIORS

 

3

8 - 9

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

3 - 0 α.α

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

 

4

8 - 9

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

5

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

TRAVAJAX

6 - 3

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

 

6

10 - 11

Νο.2

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

0 - 6

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

 

7

8 - 9

Νο.2

RECITAL

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

5 - 1

RECITAL

 

8

11 - 12

Νο.2

THE BARONS F.C

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

4 - 5

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

 

9

8 - 9

Νο.2

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

12 - 6

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

 

10

9 - 10

Νο.1

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

4 - 4 ( 2 - 3 πεν)

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

11

10 - 11

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

10 - 3

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

12

9 - 10

Νο.2

FOUR TWENTY

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

1 - 4

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

 

13

9 - 10

Νο.1

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ENVY

3 - 4

ENVY

 

14

9 - 10

Νο.2

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

3 - 0 α.α

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

 

15

10 - 11

Νο.1

FANTASTIC 4+4

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

3 - 8

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

16

9 - 10

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 0 α.α

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 16

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7 - 7 ( 7 - 6 πεν)

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

10 - 11

Νο.2

LOCA JUNIORS

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

6 - 3

LOCA JUNIORS

 

3

10 - 11

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ENVY

2 - 6

ENVY

 

4

10 - 11

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

9 - 6

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

5

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

7 - 1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

 

6

10 - 11

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

1 - 3

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

7

9 - 10

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

RECITAL

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

6 - 2

RECITAL

 

8

10 - 11

Νο.2

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

1 - 4

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

7 - 1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

9 - 10

Νο.1

LOCA JUNIORS

RECITAL

4 - 9

RECITAL

 

3

10 - 11

Νο.2

ENVY

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

2 - 6

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

4

9 - 10

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 6

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ- ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

2 - 1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

 

 

RECITAL

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 3 - 6

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ - ΤΕΛΙΚΟΣ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

 

1

9 - 10

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

ΤΕ 20/6

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

 

 

 Εδώ και έξι χρόνια το Lido Soccer προσφέρει σε αγόρια και κορίτσια από 5 ετών, την δυνατότητα να περάσουν δραστήρια και χαρούμενα τις ημέρες του καλοκαιριού!

1ος ΟΜΙΛΟΣ - ΔΕΥΤΕΡΑ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

7

5

1

1

34

23

11

16

2

RECITAL

7

4

2

1

34

22

12

14

3

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

7

3

3

1

34

24

10

12

4

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

7

4

 

3

23

19

4

12

5

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

7

3

2

2

21

21

0

11

6

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

7

2

1

4

24

35

-11

7

7

DRAGONS

7

1

1

5

12

23

-11

4

8

ΟΛΥΜΠΟΣ

7

1

 

6

12

27

-15

3

2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΤΡΙΤΗ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

LOCA JUNIORS

7

7

 

 

45

23

22

21

2

THE BARONS F.C

7

4

1

2

35

39

-4

13

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

7

4

 

3

32

27

5

12

4

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7

3

1

3

23

22

1

10

5

TRAVAJAX

7

3

1

3

25

31

-6

10

6

ΑΕΤΟΙ

7

1

1

5

22

29

-7

4

7

BEERΑΤΕΣ

7

1

 

6

16

33

-17

3

8

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

7

 

 

4

29

23

6

-1

3ος ΟΜΙΛΟΣ - ΤΕΤΑΡΤΗ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

7

5

1

1

35

18

17

16

2

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

7

5

 

2

44

42

2

15

3

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

7

4

2

1

36

22

14

14

4

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

7

4

 

3

26

24

2

12

5

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

7

3

2

2

28

21

7

11

6

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

7

3

1

3

29

31

-2

10

7

AZTECAS

7

1

 

6

25

37

-12

3

8

2008

7

 

 

7

3

29

-26

0

4ος ΟΜΙΛΟΣ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΑΡΓΑ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

7

6

 

1

39

13

26

18

2

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

7

6

 

1

39

18

21

18

3

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

7

5

 

2

21

16

5

15

4

ENVY

7

4

1

2

30

22

8

13

5

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

7

3

1

3

19

28

-9

10

6

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

7

1

 

6

12

29

-17

3

7

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

7

 

 

7

5

28

-23

0

8

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

7

2

 

5

9

19

-10

-1

5ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΕΜΠΤΗ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

7

4

2

1

32

28

4

14

2

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

7

4

1

1

34

18

16

13

3

FANTASTIC 4+4

7

4

 

3

31

26

5

12

4

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

7

3

2

2

24

23

1

11

5

ΑΕΤΟΙ 2006

7

3

1

3

29

33

-4

10

6

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

7

3

 

4

30

29

1

9

7

ΜΩΡΟΤΖΙΝΙΟΥΣ

7

2

2

3

27

29

-2

8

8

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

7

 

 

7

0

21

-21

-1

6ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

7

6

 

1

30

12

18

18

2

FOUR TWENTY

7

5

 

2

23

14

9

15

3

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

7

4

1

2

41

34

7

13

4

ΛΙΩΜΑ UNITED

7

3

2

2

19

15

4

11

5

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

7

3

1

3

30

24

6

10

6

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

7

2

 

5

18

31

-13

6

7

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

7

 

 

7

3

27

-24

0

8

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

7

3

 

4

21

27

-6

-1