Στατικό

Προπονητικό επιτελείο ακαδημίας Λίντο

 

 

  ΚΥΠΕΛΟ 11 χ 11 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35+ ΑΝΟΙΚΤΟ
  8Χ8 8Χ8 8Χ8 8Χ8 8Χ8
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
1o RECITAL ΔΑΦΝΕΣ ORANJE ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΕΣ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ BIG FISH
2o ORANJE ΚΑΦΕ ΣΕΝΤΡΑ RECITAL ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ BODY FIT
3ο MAGICS   STALEEDS ΣΑΠΙΑ ΜΑΝΙΚΙΑ FATHERLONA ΑΡΧΑΝΕΣ
4o     ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΣΑΠΙΑ ΜΑΝΙΚΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ
5ο     MAGICS ΑΡΙΑΔΝΗ SENSO
6o     RECITAL Α.ΡΕ.ΒΑ. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΝΑΥΑΓΕΙΑ
7o     RECITAL DEVINE ΑΡΙΑΔΝΗ  
8o     MAGICS ΒΕΤ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
9ο     MAGICS CREAM ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  
10ο     ORANJE ΑΕΤΟΙ 06  
11ο     MAGICS ΚΑΦΕ BAILEYS  
12ο     ORANJE  ΒΕΤ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
13ο     BIG FISH    
14ο     BIG FISH MAGICS    
15ο     RECITAL    
16ο     BIG FISH    
17ο     SOCCER PROJECT    
18ο     MAGICS    
19o     RECITAL    
20o     MAGICS    
21o     FC BARCELIOMA    
22o     MAGICS    
23o     MAGICS    
24o     STAMBOSETO    
25o     ΟΙΚΟΔΟΜ. ΕΡΓΑΣ. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ    
26o     ΜΑΥΡΑΚΗΣ    
27o     ΜΑΥΡΑΚΗΣ    
28o     BODY FIT    
29o     MAGICS    
30ο     STAMBOSETO    
31ο     RECITAL    
32ο     ΓΕΡΓΕΡΗ    
33ο     SOCCEROI    
34ο     ΑΕΤΟΙ 2006    
35ο     RECITAL    
36ο     ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"    
37ο     ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"    
38ο     ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"    
39ο     ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"    
40o     RECITAL    
41o     ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ    
42o     ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ    
43o     THE WITCHERS    
45ο     ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"    
46ο     ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ    
47ο     ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ    
48ο          
49ο          
50ο          
             

ΑΚΑΔΗΜΙΑ LIDO SOCCER  2022 - 2023 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑ - ΤΜΗΜΑ

 

 

Α/Α

ΗΛΙΚΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΜΗΜΑ

ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ

ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

 

 

1

 

ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΝΤΟ

ΔΕΥΤ 19:00 - ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 - ΠΕΜ 19:00 - ΠΑΡ 19:00

11Χ11

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

 

 

2

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΕΥΤ 19:00 - ΤΡΙ 19:00 - ΠΕΜ 16:30 - ΠΑΡ 19:00

11Χ11

ΦΙΛΟΞΕΝΙΔΗΣ

 

 

3

2007 - 2008

ΠΑΙΔΕΣ

Α1  2007-2008

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30 - 17:00

No.1

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

4

2007 - 2008

Α2  2007-2008

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00-11:00)

11X11

ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ

 

 

5

2009

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

Β1 (Κ14)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30 - 17:00

11Χ11

ΔΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

6

2010

Β2 (Κ13)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00 (15:30-17:00)

11Χ11

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

 

 

7

2009-2010

Β3 ΠΡΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ / (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

17:30 - 19:00 / (18:00-19:00)

11Χ11

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

 

 
   

8

2009-2010

Β4 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00 - 11:00)

11X11

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

   
   

9

2009-2010

Β5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ- ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00 - 11:00)

11X11

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

   
   

10

2011

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Γ1 (Κ12)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ -11Χ11

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

   

11

2012

Γ2 (Κ11)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00

Νο.2 - ΠΑΡ(ΣΚΕΠΑΣΤΟ -11Χ11)

ΜΑΥΡΗΣ

   

12

2011

Γ3 ΠΡΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00 ( 18:00 - 19:00 )

Νο. 1

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

   
   

13

2012

Γ4 ΠΡΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30 - 18:00 ( 18:00 - 19:00 )

Νο.2

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

   
   

14

2011 - 2012

Γ5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00 - 11:00)

11Χ11

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ - ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ

   
   

15

2011 - 2012

Γ6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ- ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (10:00 - 11:00)

Νο.1

ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ

   
   

16

2013

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Δ1/Δ3 (Κ10)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00 - 18:00 (16:30-18:00)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ - Νο.1

(Δ1) ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

   

(Δ3) ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

   

17

2014

Δ2/Δ4 (Κ9)

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00 - 18:00

No.2

  (Δ2) ΔΙΑΚΑΚΗΣ               (Δ4) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

   

18

2013 - 2014

Δ5 Α+Β ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 19:00

Νο.1

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΗΣ

   
   

19

2013 - 2014

Δ6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (11:00 - 12:00)

Νο.2

ΔΙΑΚΑΚΗΣ

   
   

20

 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:00 - 17:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

   

21

2015

ΜΙΝΙ

Ε1 / Ε3 (Κ8)

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00 - 18:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ /ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

   

22

2016

Ε2 (Κ7)

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00 - 18:00

Νο.1

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

   
   

23

2015

Ε4

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 19:00

Νο.2

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

   
   

24

2016

Ε5

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

   
   

25

2017

Ε6

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 19:00

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ - ΜΑΥΡΗΣ

   
   

26

2015-2016

Ε7

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (11:00 -12:00)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ

   

27

2017

Ε8

ΤΡΙΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ

18:00 - 19:00 (11:00 -12:00)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

   

 

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΌΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΠΕΜΠΤΗ

17:00 - 18:00

 

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ

   

 

ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ

15:00-16:00

   

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

16:00-17:00

   

 

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ

16:00-17:00

   

 

   

 

 Εδώ και δέκα χρόνια το Lido Soccer προσφέρει σε αγόρια και κορίτσια από 5 ετών, την δυνατότητα να περάσουν δραστήρια και χαρούμενα τις ημέρες του καλοκαιριού!