Στατικό

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 32

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

9 - 10

Νο.1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

3 - 3 ( 2 - 1 πεν)

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

2

9 - 10

Νο.1

LOCA JUNIORS

ΑΕΤΟΙ 2006

7 - 3

LOCA JUNIORS

3

8 - 9

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/5

3

4

8 - 9

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

5

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

TRAVAJAX

ΤΡΙΤΗ 15/5

5

6

10 - 11

Νο.2

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

0 - 6

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

7

8 - 9

Νο.2

RECITAL

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

5 - 1

RECITAL

8

11 - 12

Νο.2

THE BARONS F.C

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ14/5

8

9

8 - 9

Νο.2

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

12 - 6

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

10

9 - 10

Νο.1

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

4 - 4 ( 2 - 3 πεν)

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

11

10 - 11

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/5

14

12

9 - 10

Νο.2

FOUR TWENTY

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/5

13

13

9 - 10

Νο.1

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ENVY

ΤΡΙΤΗ 15/5

12

14

9 - 10

Νο.2

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

3 - 0 α.α

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

15

10 - 11

Νο.1

FANTASTIC 4+4

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

3 - 8

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

16

9 - 10

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 0 α.α

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 16

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

10 - 11

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/5

α

2

10 - 11

Νο.2

LOCA JUNIORS

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 17/5

β

3

 

 

3

12

 

γ

4

 

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

13

 

δ

5

 

 

5

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

 

ε

6

 

 

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

14

 

στ

7

9 - 10

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

RECITAL

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/5

ζ

8

 

 

8

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

η

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

 

 

α

ε

 

i

2

 

 

β

ζ

 

ii

3

 

 

γ

στ

 

iii

4

 

 

δ

η

 

iv

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ- ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

 

 

i

iv

 

Α

2

 

 

ii

iii

 

Β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ - ΤΕΛΙΚΟΣ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

1

9 - 10

Νο.2

Α

Β

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ - ΔΕΥΤΕΡΑ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

7

5

1

1

34

23

11

16

2

RECITAL

7

4

2

1

34

22

12

14

3

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

7

3

3

1

34

24

10

12

4

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

7

4

 

3

23

19

4

12

5

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

7

3

2

2

21

21

0

11

6

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

7

2

1

4

24

35

-11

7

7

DRAGONS

7

1

1

5

12

23

-11

4

8

ΟΛΥΜΠΟΣ

7

1

 

6

12

27

-15

3

2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΤΡΙΤΗ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

LOCA JUNIORS

7

7

 

 

45

23

22

21

2

THE BARONS F.C

7

4

1

2

35

39

-4

13

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

7

4

 

3

32

27

5

12

4

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7

3

1

3

23

22

1

10

5

TRAVAJAX

7

3

1

3

25

31

-6

10

6

ΑΕΤΟΙ

7

1

1

5

22

29

-7

4

7

BEERΑΤΕΣ

7

1

 

6

16

33

-17

3

8

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

7

 

 

4

29

23

6

-1

3ος ΟΜΙΛΟΣ - ΤΕΤΑΡΤΗ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

7

5

1

1

35

18

17

16

2

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

7

5

 

2

44

42

2

15

3

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

7

4

2

1

36

22

14

14

4

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

7

4

 

3

26

24

2

12

5

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

7

3

2

2

28

21

7

11

6

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

7

3

1

3

29

31

-2

10

7

AZTECAS

7

1

 

6

25

37

-12

3

8

2008

7

 

 

7

3

29

-26

0

4ος ΟΜΙΛΟΣ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΑΡΓΑ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

7

6

 

1

39

13

26

18

2

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

7

6

 

1

39

18

21

18

3

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

7

5

 

2

21

16

5

15

4

ENVY

7

4

1

2

30

22

8

13

5

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

7

3

1

3

19

28

-9

10

6

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

7

1

 

6

12

29

-17

3

7

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

7

 

 

7

5

28

-23

0

8

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

7

2

 

5

9

19

-10

-1

5ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΕΜΠΤΗ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

7

4

2

1

32

28

4

14

2

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

7

4

1

1

34

18

16

13

3

FANTASTIC 4+4

7

4

 

3

31

26

5

12

4

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

7

3

2

2

24

23

1

11

5

ΑΕΤΟΙ 2006

7

3

1

3

29

33

-4

10

6

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

7

3

 

4

30

29

1

9

7

ΜΩΡΟΤΖΙΝΙΟΥΣ

7

2

2

3

27

29

-2

8

8

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

7

 

 

7

0

21

-21

-1

6ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Υ

Κ

Δ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

7

6

 

1

30

12

18

18

2

FOUR TWENTY

7

5

 

2

23

14

9

15

3

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

7

4

1

2

41

34

7

13

4

ΛΙΩΜΑ UNITED

7

3

2

2

19

15

4

11

5

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

7

3

1

3

30

24

6

10

6

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

7

2

 

5

18

31

-13

6

7

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

7

 

 

7

3

27

-24

0

8

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

7

3

 

4

21

27

-6

-1

1ος

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 12/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.1

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

0 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

3 - 0

8 - 9

Νο.2

RECITAL

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

5 - 5

8 - 9

Νο.2

DRAGONS

ΟΛΥΜΠΟΣ

0 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 26/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

5 - 6

8 - 9

ΣΚΕΠ.

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

DRAGONS

5 - 4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΔΕΥΤΕΡΑ 5/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.1

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

RECITAL

4 - 7

9 - 10

ΣΚΕΠ.

DRAGONS

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

0 - 3

11 - 12

Νο.2

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

0 - 3

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

4 - 6

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 12/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

RECITAL

ΟΛΥΜΠΟΣ

7 - 3

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

3 - 6

11 - 12

Νο.2

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

6 - 13

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 19/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 25/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

2 - 5

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

RECITAL

6 - 6

11 - 12

Νο.1

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

DRAGONS

3 - 1

 

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 26/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.1

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΟΣ

3 - 0

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

DRAGONS

3 - 3

8 - 9

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

RECITAL

4 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

0 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 2/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.1

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

2 - 2

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

0 - 3

8 - 9

Νο.2

DRAGONS

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

4 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

RECITAL

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

3 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

3 - 3

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

3 - 9

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

6 - 4

8 - 9

Νο.2

RECITAL

DRAGONS

3 - 0

2ος

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 13/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.1

ΑΕΤΟΙ

THE BARONS F.C

7 - 8

9 - 10

Νο.2

TRAVAJAX

BEERΑΤΕΣ

3 - 1

8 - 9

Νο.2

LOCA JUNIORS

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

6 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 20/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.1

THE BARONS F.C

TRAVAJAX

8 - 6

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

LOCA JUNIORS

2 - 5

8 - 9

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

BEERΑΤΕΣ

7 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 27/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΑΕΤΟΙ

TRAVAJAX

3 - 3

10 - 11

Νο.1

LOCA JUNIORS

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7 - 2

9 - 10

Νο.2

BEERΑΤΕΣ

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

2 - 12

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 6/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

LOCA JUNIORS

ΑΕΤΟΙ

4 - 3

8 - 9

Νο.1

TRAVAJAX

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

5 - 4

10 - 11

Νο.1

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

BEERΑΤΕΣ

1 - 2

9 - 10

Νο.2

THE BARONS F.C

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

2 - 9

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.1

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ

4 - 1

9 - 10

Νο.1

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

THE BARONS F.C

0 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΤΡΙΤΗ 20/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.2

BEERΑΤΕΣ

LOCA JUNIORS

2 - 3

9 - 10

Νο.1

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

TRAVAJAX

2 - 5

10 - 11

Νο.1

THE BARONS F.C

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

3 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 27/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.1

BEERΑΤΕΣ

ΑΕΤΟΙ

1 - 3

8 - 9

Νο.1

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

3 - 0

10 - 11

ΣΚΕΠ.

LOCA JUNIORS

THE BARONS F.C

11 - 7

10 - 11

Νο.1

TRAVAJAX

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 2/4 - ΚΥ 8/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.1

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

3 - 0

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΑΕΤΟΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

2 - 5

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 10/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΑΕΤΟΙ

4 - 3

9 - 10

Νο.2

THE BARONS F.C

BEERΑΤΕΣ

4 - 3

9 - 10

Νο.1

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

6 - 8

9 - 10

Νο.1

TRAVAJAX

LOCA JUNIORS

2 - 9

3ος

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 14/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

7 - 10

8 - 9

Νο.2

AZTECAS

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

6 - 7

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.1

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

2008

3 - 0

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

3 - 3

8 - 9

Νο.2

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

2 - 8

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 28/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.2

2008

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

1 - 6

9 - 10

Νο.1

AZTECAS

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

2 - 8

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

5 - 7

7 - 8

Νο.2

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

6 - 9

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 7/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.2

AZTECAS

2008

3 - 0

8 - 9

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

4 - 3

9 - 10

Νο.2

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

5 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.1

2008

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

2 - 8

8 - 9

Νο.2

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

AZTECAS

7 - 5

7 - 8

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 4

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.2

2008

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

0 - 3

9 - 10

Νο.1

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

5 - 10

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

5 - 5

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 28/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.2

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

2008

3 - 0

8 - 9

Νο.2

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

9 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

AZTECAS

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

2 - 5

9 - 10

Νο.1

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 2/4 - ΚΥ 8/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.1

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

AZTECAS

5 - 4

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.1

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

2008

3 - 0

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 0

8 - 9

Νο.2

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

0 - 0

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

AZTECAS

5 - 0

4ος

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 14/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.1

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.1

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

2 - 3

10 - 11

Νο.2

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

3 - 5

10 - 11

Νο.1

ENVY

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

5 - 2

9 - 10

Νο.1

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

0 - 3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 28/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.2

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

10 - 11

Νο.2

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

3 - 1

9 - 10

Νο.1

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

0 - 7

11 - 12

Νο.1

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ENVY

4 - 4

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 7/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.1

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

3 - 0

10 - 11

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

6 - 1

9 - 10

Νο.1

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

0 - 3

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ENVY

8 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.2

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ENVY

3 - 6

9 - 10

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

10 - 2

10 - 11

Νο.1

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

4 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.2

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

3 - 0

11 - 12

Νο.1

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

1 - 7

10 - 11

Νο.1

ENVY

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

4 - 5

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

4 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 28/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.1

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

Νο.1

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

ENVY

0 - 3

9 - 10

Νο.2

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

0 - 5

10 - 11

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

9 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.2

ENVY

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

Νο.2

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

7 - 3

9 - 10

Νο.1

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

2 - 1

9 - 10

Νο.2

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

2 - 1

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 15/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.2

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

8 - 1

9 - 10

Νο.1

FANTASTIC 4+4

ΑΕΤΟΙ 2006

6 - 3

9 - 10

Νο.2

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

5 - 3

 

 

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 22/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.2

FANTASTIC 4+4

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

1 - 3

8 - 9

Νο.2

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

1 - 5

9 - 10

Νο.1

ΑΕΤΟΙ 2006

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

6 - 6

7 - 8

Νο.2

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

0 - 3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 1/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

3 - 2

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 8/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

2 - 7

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

Νο.2

FANTASTIC 4+4

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

6 - 3

9 - 10

Νο.1

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΕΤΟΙ 2006

7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

FANTASTIC 4+4

5 - 4

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

Νο.1

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΑΕΤΟΙ 2006

5 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 22/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

Νο.2

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΟΡΙΣΜΟΣ

9 - 10

Νο.1

ΑΕΤΟΙ 2006

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

6 - 5

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

FANTASTIC 4+4

7 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 29/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

5 - 5

9 - 10

Νο.1

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

ΑΕΤΟΙ 2006

0 - 3

9 - 10

Νο.2

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

1 - 1

9 - 10

Νο.2

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

FANTASTIC 4+4

5 - 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 2/4 - ΚΥ 8/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.2

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

5 - 7

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 12/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.1

ΑΕΤΟΙ 2006

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

7 - 5

9 - 10

Νο.2

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

4 - 4

11 - 12

Νο.2

FANTASTIC 4+4

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

Νο.2

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

5 - 8

6ος

 

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.1

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΛΙΩΜΑ UNITED

0 - 0

9 - 10

Νο.2

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

FOUR TWENTY

0 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

1 - 10

8 - 9

Νο.1

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

0 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡAΣΚΕΥΗ 23/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.2

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

6 - 10

8 - 9

Νο.2

ΛΙΩΜΑ UNITED

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

0 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

FOUR TWENTY

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

5 - 1

9 - 10

Νο.1

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

5 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.2

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

2 - 7

8 - 9

Νο.2

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

0 - 6

9 - 10

Νο.2

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

3 - 4

9 - 10

Νο.1

ΛΙΩΜΑ UNITED

FOUR TWENTY

1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.2

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

9 - 6

9 - 10

Νο.1

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

0 - 3

10 - 11

Νο.2

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΛΙΩΜΑ UNITED

1 - 5

8 - 9

Νο.2

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

FOUR TWENTY

6 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  23/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

Νο.2

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

5 - 10

8 - 9

Νο.2

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

3 - 0

8 - 9

Νο.2

FOUR TWENTY

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

3 - 1

9 - 10

Νο.1

ΛΙΩΜΑ UNITED

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

5 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  30/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.2

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

2 - 8

10 - 11

Νο.1

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

FOUR TWENTY

2 - 1

8 - 9

Νο.1

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

0 - 3

9 - 10

Νο.2

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

3 - 4

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.2

FOUR TWENTY

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

8 - 2

9 - 10

Νο.2

ΛΙΩΜΑ UNITED

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

5 - 5

9 - 10

Νο.1

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

0 - 3

8 - 9

Νο.2

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

3 - 0

Αγαπητοί γονείς θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η σημερινή προπόνηση της ακαδημίας μας αναβάλλεται λόγω των καιρικών συνθηκών.

Σε λίγες μέρες ξεκινάει στο αθλητικό κέντρο του Lido Soccer το 36ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8χ8.