1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  ΔΕΥΤΕΡΑ 6/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

RECITAL

ΚΡΕΑΤΑ

11 - 7

10 - 11

ΣΚΕΠ.

FREE PALESTINE

ΑΝΕΡΟΥΒΑΛΟΙ

0 - 3 α.α

11 - 12

Νο.1

SOBREROS

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

7 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  ΔΕΥΤΕΡΑ 13/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

RECITAL

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

7 - 4

11 - 12

Νο.2

SOCCEROI

FREE PALESTINE

9 - 5

 

 

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΑΝΕΡΟΥΒΑΛΟΙ

0 - 3 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 20/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.1

ΑΝΕΡΟΥΒΑΛΟΙ

ΚΡΕΑΤΑ

5 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 6/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΣΚΕΠ.

SOBREROS

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

7 - 4

9 - 10

ΣΚΕΠ.

FREE PALESTINE

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

8 - 2

8 - 9

ΣΚΕΠ.

RECITAL

ΑΝΕΡΟΥΒΑΛΟΙ

10 - 4

10 - 11

ΣΚΕΠ.

SOCCEROI

ΚΡΕΑΤΑ

3 - 0 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/3 ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

Νο.1

ΚΡΕΑΤΑ

SOBREROS

3 - 4

10 - 11

ΣΚΕΠ.

SOCCEROI

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

8 - 5

11 - 12

Νο.2

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

FREE PALESTINE

3 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 20/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΣΚΕΠ.

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

2 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΑΝΕΡΟΥΒΑΛΟΙ

SOBREROS

3 - 7

10 - 11

ΣΚΕΠ.

SOCCEROI

RECITAL

4 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 27/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΣΚΕΠ.

ΑΝΕΡΟΥΒΑΛΟΙ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

4 - 3

9 - 10

Νο.2

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΚΡΕΑΤΑ

6 - 15

10 - 11

ΣΚΕΠ.

SOBREROS

SOCCEROI

1 - 9

11 - 12

Νο.1

FREE PALESTINE

RECITAL

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 3/4  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΕΠ.

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

SOCCEROI

4 - 5

11 - 12

Νο.2

SOBREROS

RECITAL

5 - 5

11 - 12

Νο.1

ΚΡΕΑΤΑ

FREE PALESTINE

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  ΔΕΥΤΕΡΑ 10/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΣΚΕΠ.

ΚΡΕΑΤΑ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

4 - 5

10 - 11

ΣΚΕΠ.

SOCCEROI

ΑΝΕΡΟΥΒΑΛΟΙ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΣΚΕΠ.

RECITAL

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

8 - 2

10 - 11

ΣΚΕΠ.

FREE PALESTINE

SOBREROS

0 - 3 α.α