1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 8/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.1

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

0 - 3 α.α

9 - 10

Νο.1

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

INTERNATIONAL

3 - 3

8 - 9

Νο.2

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

COCO ΜΠΛΟΚΟ

1 - 11

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 4

8 - 9

Νο.2

COCO ΜΠΛΟΚΟ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

10 - 2

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

2 - 6

10 - 11

Νο.1

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

4 - 4

8 - 9

Νο.2

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

INTERNATIONAL

8 - 8

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 1/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.1

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

1 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

COCO ΜΠΛΟΚΟ

3 - 5

8 - 9

Νο.2

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

7 - 3

8 - 9

ΣΚΕΠ.

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

INTERNATIONAL

4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 6/3  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

3 - 6

9 - 10

Νο.2

COCO ΜΠΛΟΚΟ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

2 - 2

8 - 9

Νο.2

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

INTERNATIONAL

2 - 7

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 3 α.α

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 15/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.1

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

COCO ΜΠΛΟΚΟ

5 - 5

8 - 9

Νο.2

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

4 - 9

9 - 10

ΣΚΕΠ.

INTERNATIONAL

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 0

7 - 8

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

10 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 22/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.2

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

1 - 2

9 - 10

Νο.1

COCO ΜΠΛΟΚΟ

INTERNATIONAL

2 - 4

9 - 10

Νο.2

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

5 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

11 - 6

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 5/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

Νο.2

INTERNATIONAL

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

8 - 9

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

7 - 4

9 - 10

Νο.1

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

COCO ΜΠΛΟΚΟ

4 - 3

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

2 - 0