1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.1

ΒΟΣΚΟΙ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

7 - 4

9 - 10

Νο.2

EL CLASSICO

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

8 - 3

 

 

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΡΕΠΟ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.2

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

EL CLASSICO

1 - 7

9 - 10

Νο.2

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

3 - a.a

 

 

ΒΟΣΚΟΙ

ΡΕΠΟ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.1

EL CLASSICO

ΒΟΣΚΟΙ

5 - 7

8 - 9

Νο.1

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

0-3 a.a

 

 

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΡΕΠΟ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.2

ΒΟΣΚΟΙ

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

1 - 4

9 - 10

Νο.2

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

6 - 7

 

 

EL CLASSICO

ΡΕΠΟ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΕΠ.

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΒΟΣΚΟΙ

5 - 5

8 - 9

Νο.2

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

EL CLASSICO

3 - 0 α.α

2ος ΓΥΡΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.1

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΒΟΣΚΟΙ

0 - 3

9 - 10

Νο.1

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

EL CLASSICO

3 - 0 αα

 

 

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΡΕΠΟ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

Νο.1

EL CLASSICO

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

4 - 2

8 - 9

ΣΚΕΠ.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

3 - 0 α.α

 

 

ΒΟΣΚΟΙ

ΡΕΠΟ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.2

ΒΟΣΚΟΙ

EL CLASSICO

2 - 5

8 - 9

Νο.1

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

2 - 7

 

 

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΡΕΠΟ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

Νο.2

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΒΟΣΚΟΙ

2 - 4

9 - 10

Νο.2

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

8 - 3

 

 

EL CLASSICO

ΡΕΠΟ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΣΚΕΠ.

ΒΟΣΚΟΙ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

1 - 3

8 - 9

ΣΚΕΠ.

EL CLASSICO

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

3 - 0 a.a

 

 

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΡΕΠΟ