1ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 12/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

RECITAL

VODKA JUNIOR

3 - 8

10 - 11

SOCCEROI

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΟΙ

6 - 5

9 - 10

ΑΕΤΟΙ 2006

ΜΕΣΣΑΡΙΤΕΣ

4 - 9

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

3 - 9

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 19/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

SOCCEROI

RECITAL

3 - 0 α.α

9 - 10

VODKA JUNIOR

ΑΕΤΟΙ 2006

7 - 3

11 - 12

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΟΙ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

3 - 3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 26/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

VODKA JUNIOR

5 - 4

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 3/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

RECITAL

3 - 10

9 - 10

ΑΕΤΟΙ 2006

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

7 - 7

9 - 10

SOCCEROI

ΜΕΣΣΑΡΙΤΕΣ

4 - 5

8 - 9

VODKA JUNIOR

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΟΙ

9 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 10/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 16/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

RECITAL

ΑΕΤΟΙ 2006

5 - 8

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

SOCCEROI

3 - 4

9 - 10

ΜΕΣΣΑΡΙΤΕΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

4 - 10

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 17/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

RECITAL

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

4 - 5

10 - 11

ΜΕΣΣΑΡΙΤΕΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

3 - 2

9 - 10

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΟΙ

ΑΕΤΟΙ 2006

3 - 9

9 - 10

VODKA JUNIOR

SOCCEROI

9 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΜΕΣΣΑΡΙΤΕΣ

RECITAL

8 - 4

10 - 11

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΟΙ

5 - 4

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

VODKA JUNIOR

2 - 3

9 - 10

ΑΕΤΟΙ 2006

SOCCEROI

7 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 6/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΜΕΣΣΑΡΙΤΕΣ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΟΙ

0 - 3 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 7/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΟΙ

RECITAL

3 - 4

10 - 11

VODKA JUNIOR

ΜΕΣΣΑΡΙΤΕΣ

3 - 0 αα

10 - 11

SOCCEROI

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

9 - 10

ΑΕΤΟΙ 2006

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

1 - 1

2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 13/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

DISS BARBERS

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

13 - 3

9 - 10

ΣΚΟΥΡΟΙ

TRAVAJAX

7 - 6

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 20/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

DISS BARBERS

3 - 9

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

2 - 5

9 - 10

ZEN

ΣΚΟΥΡΟΙ

9 - 4

9 - 10

TRAVAJAX

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 27/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

DISS BARBERS

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

5 - 4

9 - 10

ΣΚΟΥΡΟΙ

BEERΑΤΕΣ

5 - 10

9 - 10

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ZEN

0 - 3 α.α

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 4/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΟΥΡΟΙ

DISS BARBERS

4 - 5

9 - 10

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

TRAVAJAX

5 - 3

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ZEN

4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 10/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 16/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ZEN

2 - 8

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

TRAVAJAX

3 - 0 α.α

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 18/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

DISS BARBERS

TRAVAJAX

5 - 2

9 - 10

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΣΚΟΥΡΟΙ

10 - 8

9 - 10

ZEN

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

6 - 5

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

BEERΑΤΕΣ

5 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 25/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

DISS BARBERS

3 -0 α.α

9 - 10

TRAVAJAX

ZEN

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 6/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΣΚΟΥΡΟΙ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

BEERΑΤΕΣ

5 - 3

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 8/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ZEN

DISS BARBERS

2 - 3

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

0 - 3

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

TRAVAJAX

3 -0 α.α

9 - 10

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

ΣΚΟΥΡΟΙ

2 - 2

3ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 14/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΟΛΥΜΠΟΣ

7 - 4

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

3 - 0 α.α

8 - 9

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ

0 - 3

7 - 8

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 21/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

4 - 5

8 - 9

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0

7 - 8

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

8 - 3

9 - 10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ

4 - 7

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  28/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

7 - 11

7 - 8

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

6 - 5

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 5/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 3 α.α

8 - 9

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ

3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 10/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 16/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

4 - 6

9 - 10

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

0 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 19/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

5 - 7

7 - 8

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

8 - 9

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 26/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 3 α.α

7 - 8

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

8 - 2

10 - 11

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

0 - 3 α.α

8 - 9

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 6/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 3 α.α

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

5 - 8

8 - 9

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 9/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ

4 - 6

4ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 14/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

FANTASTIC 4+4

ΑΕΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 - 3

10 - 11

ΜΑΚΕΛΑΡΗΔΕΣ

MULTICOLOR

4 - 14

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 21/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

FANTASTIC 4+4

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

3 - 5

9 - 10

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΙΔΕΣ

3 - 0 α.α

11 - 12

ΑΕΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΛΑΡΗΔΕΣ

4 - 3

11 - 12

MULTICOLOR

Ο ΚΑΦΕΝΕΣ

5 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  28/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΙΔΕΣ

3 - 2

10 - 11

ΜΑΚΕΛΑΡΗΔΕΣ

FANTASTIC 4+4

5 - 3

11 - 12

MULTICOLOR

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

13 - 4

9 - 10

Ο ΚΑΦΕΝΕΣ

ΑΕΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7 - 5

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 5/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΑΚΕΛΑΡΗΔΕΣ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

7 - 2

11 - 12

FANTASTIC 4+4

Ο ΚΑΦΕΝΕΣ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΑΕΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 10/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 16/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

5 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  19/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

MULTICOLOR

2 - 8

10 - 11

Ο ΚΑΦΕΝΕΣ

ΜΑΚΕΛΑΡΗΔΕΣ

5 - 1

11 - 12

ΑΕΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΙΔΕΣ

5 - 5

9 - 10

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

FANTASTIC 4+4

0 - 3 α.α

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 26/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

 

11 - 12

Ο ΚΑΦΕΝΕΣ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

8 - 1

9 - 10

MULTICOLOR

ΑΕΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9 - 3

10 - 11

ΜΑΚΕΛΑΡΗΔΕΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

7 - 4

9 - 10

ΚΑΝΟΝΙΕΡΙΔΕΣ

FANTASTIC 4+4

5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 6/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΑΝΟΝΙΕΡΙΔΕΣ

MULTICOLOR

3 - 0 α.α

10 - 11

ΚΑΝΟΝΙΕΡΙΔΕΣ

Ο ΚΑΦΕΝΕΣ

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 9/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΕΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

0 - 3

10 - 11

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

Ο ΚΑΦΕΝΕΣ

3 - 0 α.α

10 - 11

FANTASTIC 4+4

MULTICOLOR

3 - 0 α.α

10 - 11

ΜΑΚΕΛΑΡΗΔΕΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΙΔΕΣ

0 - 3 α.α

5ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 15/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

JUVEΤΣΙ

3 - 6

10 - 11

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

5 - 9

9 - 10

ΜΠΕΚΡΙ ΜΕΖΕ

ΒΡΕΝΤΖΟΣ

5 - 2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  22/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

1 - 0

9 - 10

COCO ΜΠΛΟΚΟ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

13 - 3

9 - 10

JUVEΤΣΙ

ΜΠΕΚΡΙ ΜΕΖΕ

8 - 5

10 - 11

ΒΡΕΝΤΖΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

2 - 6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 29/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΒΡΕΝΤΖΟΣ

COCO ΜΠΛΟΚΟ

2 - 7

8 - 9

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

JUVEΤΣΙ

3 - 3

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 6/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΜΠΕΚΡΙ ΜΕΖΕ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΒΡΕΝΤΖΟΣ

3 - 0 αα

9 - 10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

3 - 4

8 - 9

COCO ΜΠΛΟΚΟ

JUVEΤΣΙ

0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 10/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 16/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 6

8 - 9

ΜΠΕΚΡΙ ΜΕΖΕ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

3 - 0 α.α

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -  20/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΒΡΕΝΤΖΟΣ

7 - 2

9 - 10

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΜΠΕΚΡΙ ΜΕΖΕ

2 - 7

9 - 10

JUVEΤΣΙ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

6 - 4

8 - 9

COCO ΜΠΛΟΚΟ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

4 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 27/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

6 - 2

11 - 12

ΒΡΕΝΤΖΟΣ

JUVEΤΣΙ

0 - 3 α.α

8 - 9

ΜΠΕΚΡΙ ΜΕΖΕ

COCO ΜΠΛΟΚΟ

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/7  ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 6/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

COCO ΜΠΛΟΚΟ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

1 - 4

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

3 - 7

10 - 11

JUVEΤΣΙ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 10/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΒΡΕΝΤΖΟΣ

3 - 0 αα

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΜΠΕΚΡΙ ΜΕΖΕ

3 - 0 α.α

6ος ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 9/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΤΣΙΧΛΑΣ

10 - 2

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ

ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ

6 - 7

9 - 10

RINIA

ΜΕΛΑΤΟΙ

3 - 10

10 - 11

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 0 α.α

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 16/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΚΟΤΕΙΝΟ

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

8  7

8 - 9

ΤΣΙΧΛΑΣ

RINIA

4 - 8

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 23/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

RINIA

7 - 3

10 - 11

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΣΚΟΤΕΙΝΟ

3 - 5

8 - 9

ΘΕΡΙΣΟΣ

ΤΣΙΧΛΑΣ

10 - 1

9 - 10

ΜΕΛΑΤΟΙ

ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ

6 - 5

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 30/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

4 - 3

10 - 11

RINIA

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 13

10 - 11

ΜΕΛΑΤΟΙ

ΣΚΟΤΕΙΝΟ

10 - 4

10 - 11

ΤΣΙΧΛΑΣ

ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 3/7   ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 9/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ

1 - 9

9 - 10

ΜΕΛΑΤΟΙ

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 5

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - 14/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΘΕΡΙΣΟΣ

1 - 8

10 - 11

ΜΕΛΑΤΟΙ

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ

10 - 3

10 - 11

ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ

RINIA

3 - 0 α.α

9 - 10

ΤΣΙΧΛΑΣ

ΣΚΟΤΕΙΝΟ

0 - 3 α.α

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 21/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΘΕΡΙΣΟΣ

ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ

7 - 4

10 - 11

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΤΣΙΧΛΑΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

RINIA

ΣΚΟΤΕΙΝΟ

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΑΠΌ ΔΕΥΤΕΡΑ 24/7 ΕΩΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 30/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΜΕΛΑΤΟΙ

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 4/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΤΣΙΧΛΑΣ

ΜΕΛΑΤΟΙ

0 - 3 α.α

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

RINIA

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ

0 - 3 α.α