37ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ 8Χ8 - ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  PLAY OFF

 
 

Α/Α

 ΟΜΙΛΟΣ 1

 ΟΜΙΛΟΣ 2

 ΟΜΙΛΟΣ 3

 ΟΜΙΛΟΣ 4

 ΟΜΙΛΟΣ 5

 ΟΜΙΛΟΣ 6

 

1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

LOCA JUNIORS

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

 

2

RECITAL

THE BARONS F.C

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

FOUR TWENTY

 

3

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

FANTASTIC 4+4

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

4

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ENVY

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

 

5

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

TRAVAJAX

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΑΕΤΟΙ 2006

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

 

6

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 32

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

9 - 10

Νο.1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

3 - 3 ( 2 - 1 πεν)

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

9 - 10

Νο.1

LOCA JUNIORS

ΑΕΤΟΙ 2006

7 - 3

LOCA JUNIORS

 

3

8 - 9

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

3 - 0 α.α

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

 

4

8 - 9

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

5

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

TRAVAJAX

6 - 3

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

 

6

10 - 11

Νο.2

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

0 - 6

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

 

7

8 - 9

Νο.2

RECITAL

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

5 - 1

RECITAL

 

8

11 - 12

Νο.2

THE BARONS F.C

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

4 - 5

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

 

9

8 - 9

Νο.2

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

12 - 6

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

 

10

9 - 10

Νο.1

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

4 - 4 ( 2 - 3 πεν)

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

11

10 - 11

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

10 - 3

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

12

9 - 10

Νο.2

FOUR TWENTY

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

1 - 4

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

 

13

9 - 10

Νο.1

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ENVY

3 - 4

ENVY

 

14

9 - 10

Νο.2

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

3 - 0 α.α

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

 

15

10 - 11

Νο.1

FANTASTIC 4+4

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

3 - 8

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

16

9 - 10

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 0 α.α

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 16

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7 - 7 ( 7 - 6 πεν)

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

10 - 11

Νο.2

LOCA JUNIORS

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

6 - 3

LOCA JUNIORS

 

3

10 - 11

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ENVY

2 - 6

ENVY

 

4

10 - 11

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

9 - 6

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

5

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

7 - 1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

 

6

10 - 11

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

1 - 3

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

7

9 - 10

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

RECITAL

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

6 - 2

RECITAL

 

8

10 - 11

Νο.2

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

1 - 4

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

7 - 1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

9 - 10

Νο.1

LOCA JUNIORS

RECITAL

4 - 9

RECITAL

 

3

10 - 11

Νο.2

ENVY

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

2 - 6

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

4

9 - 10

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 6

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ- ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

2 - 1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

 

 

RECITAL

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 3 - 6

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ - ΤΕΛΙΚΟΣ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

 

1

9 - 10

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

ΤΕ 20/6

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ