Τελευταία ενημέρωση 13/08/2018

1os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

VODKA JUNIOR

4 - 9

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

9 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 18/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

RECITAL

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

6 - 1

9 - 10

VODKA JUNIOR

ΘΕΡΙΣΟΣ

10 - 3

8 - 9

ENVY

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 4

8 - 9

ΟΛΥΜΠΟΣ

BLACK OUT CAFÉ

10 - 8

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΔΕΥΤΕΡΑ 25/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 0 α.α

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

RECITAL

6 - 5

7 - 8

ΟΛΥΜΠΟΣ

VODKA JUNIOR

7 - 9

9 - 10

BLACK OUT CAFÉ

ENVY

3 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  2/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΘΕΡΙΣΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

0 - 3 α.α

8 - 9

RECITAL

BLACK OUT CAFÉ

1 - 4

9 - 10

VODKA JUNIOR

ENVY

9 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

RECITAL

ENVY

3 - 0

11 - 12

ΘΕΡΙΣΟΣ

BLACK OUT CAFÉ

0 - 3 α.α

10 - 11

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

10 - 3

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  16/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΟΣ

7 - 7

8 - 9

BLACK OUT CAFÉ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

2 - 2

10 - 11

ENVY

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 0 α.α

7 - 8

VODKA JUNIOR

RECITAL

9 - 7

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 23/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΟΛΥΜΠΟΣ

ENVY

3 - 0 α.α

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

VODKA JUNIOR

3 - 2

9 - 10

ΘΕΡΙΣΟΣ

RECITAL

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

BLACK OUT CAFÉ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

1 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  6/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ENVY

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

VODKA JUNIOR

BLACK OUT CAFÉ

0 - 3 α.α

9 - 10

RECITAL

ΟΛΥΜΠΟΣ

3 - 0 α.α

11 - 12

ΘΕΡΙΣΟΣ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

2os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  12 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1 - 2

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

5 - 4

9 - 10

TRAVAJAX

DISS BARBERS

3 - 0 α.α

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 19/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΤΗΕ HORIAT

4 - 3

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

BEERΑΤΕΣ

7 - 3

9 - 10

DISS BARBERS

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

11 - 4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  26/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΤΗΕ HORIAT

BEERΑΤΕΣ

4 - 6

9 - 10

TRAVAJAX

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

3 - 6

10 - 11

DISS BARBERS

ΑΕΤΟΙ

6 - 2

10 - 11

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 5 - 5

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  3/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

TRAVAJAX

ΤΗΕ HORIAT

3 - 0 α.α

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

DISS BARBERS

6 - 10

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΤΡΙΤΗ  17/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΤΗΕ HORIAT

DISS BARBERS

3 - 0 α.α

9 - 10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

TRAVAJAX

9 - 4

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

BEERΑΤΕΣ

7 - 4

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

4 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 24/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΗΕ HORIAT

9 - 7

10 - 11

DISS BARBERS

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

0 - 3 α.α

10 - 11

TRAVAJAX

ΑΕΤΟΙ

3 - 5

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

5 - 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

TRAVAJAX

5 - 8

10 - 11

ΤΗΕ HORIAT

ΑΕΤΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  7/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΗΕ HORIAT

3 - 0 α.α

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

DISS BARBERS

3 - 0 α.α

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

TRAVAJAX

4 - 4

3os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  13 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

AZTECAS

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

6 - 2

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

7 - 3

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

5 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

AZTECAS

5 - 0

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

7 - 8

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  27/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

AZTECAS

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 5

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

7 - 9

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  4/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

AZTECAS

6 - 4

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

3 - 4

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

5 - 7

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  18/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 3 α.α

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  25/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

AZTECAS

0 - 3 α.α

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

1 - 7

10 - 11

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

AZTECAS

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 8/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

AZTECAS

1 - 1

7 - 8

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

4 - 7

10 - 11

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

0 - 3 α.α

4os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  13 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

KIMOLIA CAFÉ SNACK

FANT 4+4

13 - 8

10 - 11

SURVIVORS

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

6 - 4

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

2 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

SURVIVORS

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 7

10 - 11

FANT 4+4

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

4 - 5

9 - 10

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

KNOSSOS BEACH

0 - 3 αα

10 - 11

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  27/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΟΡΙΣΜΟΣ

10 - 11

KNOSSOS BEACH

SURVIVORS

3 - 8

11 - 12

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

FANT 4+4

2 - 10

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

8 - 6

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  4/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

KNOSSOS BEACH

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 6

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

0 - 3 α.α

11 - 12

FANT 4+4

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

KNOSSOS

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

6 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  18/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

0 - 3 αα

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

KNOSSOS BEACH

4 - 2

11 - 12

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

3 - 6

11 - 12

FANT 4+4

SURVIVORS

3 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  25/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 0 αα

11 - 12

KNOSSOS BEACH

FANT 4+4

8 - 6

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

SURVIVORS

10 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

3 - 0 α.α

10 - 11

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

7 - 8

9 - 10

SURVIVORS

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

5 - 8

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 8/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 8

10 - 11

FANT 4+4

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 5

9 - 10

SURVIVORS

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

3 - 0 α.α

9 - 10

KNOSSOS BEACH

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

9 - 7

5os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  14 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

7 - 3

8 - 9

ΚΑΦΟΥΣΗ

LOCA JUNIORS

4 - 11

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 21/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΒΟΣΚΟΙ

3 - 0 α.α

7 - 8

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  28/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΚΑΦΟΥΣΗ

4 - 3

10 - 11

ΒΟΣΚΟΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

3 - 10

9 - 10

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

7 - 3

9 - 10

LOCA JUNIORS

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

0 - 3 α.α

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  5/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΒΟΣΚΟΙ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

7 - 6

11 - 12

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

3 - 0 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΦΟΥΣΗ

0 - 3

10 - 11

ΒΟΣΚΟΙ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

2 - 4

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

3 - 0 α.α

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  19/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

6 - 1

10 - 11

LOCA JUNIORS

ΒΟΣΚΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΚΑΦΟΥΣΗ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

2 - 10

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 26/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

LOCA JUNIORS

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

8 - 5

9 - 10

ΒΟΣΚΟΙ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

3 - 0 α.α

8 - 9

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΒΟΣΚΟΙ

3 - 0 α.α